Algemene Ledenvergadering VVA Larenstein van 24 november

 

De Algemene Ledenvergadering was bij Grebbelinie Bezoekerscentrum aan de Buursteeg 2 in Renswoude. In het Fort aan de Buursteeg tussen Veenendaal, Renswoude en Ederveen ligt het nieuwe Grebbelinie bezoekerscentrum. Hier wordt het verhaal verteld van deze waterlinie, die eeuwenlang een rol heeft gespeeld in de landsverdediging.

 

Er was deze keer een grote opkomst met 33 leden die de vergadering bijwoonde. De vergadering ging ook over de fusie tussen de 2 alumniverenigingen VVA Larenstein en Aristeus. Ook werd de Alumna van het jaar bekend gemaakt.

 

Na de vergadering hebben we met zijn allen geluncht in Restaurant de Grebbelounge. Restaurant Grebbelounge is gevestigd op het Fort aan de Buursteeg bij het Grebbelinie Bezoekerscentrum. Hier kunt u midden in de natuur genieten van een heerlijke kop koffie, lunch of diner.

 

En na de lunch hebben we de expositie ruimte bezocht en kregen we buiten een rondleiding van een gids over het Fort aan de Buurtsteeg.